Części

Jak zapewne wiesz, klimat śródziemnomorski ma bardzo dobry wpływ na trwałość samochodów. Dotyczy to głównie elementów karoserii, zawieszeń oraz mechanizmów wycieraczek i szyb. Dobre włoskie drogi i autostrady zwiększają trwałość zawieszeń i felg. Prawidłowe serwisowanie i pełna dostępność oryginalnych części zamiennych wydłuża żywotność silnika i innych podzespołów pojazdu. Wszystko to powoduje że części, odzyskiwane tam z samochodów, są w dobrym stanie technicznym.

Wyspecjalizowaliśmy się w handlu częściami do aut włoskich dlatego też naturalną sprawą jest że sprowadzamy je właśnie stamtąd. Zaopatrujemy się w kilkunastu firmach recyklingowych i komisach samochodowych na terenie północnych Włoch. Fakt że sami kupujemy oraz transportujemy te części, pozwala w sposób ciągły dbać o ich jakość i dobry stan.

Już na miejscu przed sprzedażą, części te podlegają szczegółowej weryfikacji przez wykwalifikowany personel naszej firmy. Dzięki temu masz pewność że zakupisz u nas części sprawne nadające się do dalszej bezproblemowej eksploatacji pojazdu. Potwierdzamy to udzielając 14-dniowej gwarancji rozruchowej.

Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga w prawidłowym doborze odpowiednich części. W niektórych przypadkach konieczne jest jednak dostarczenie do nas swojej starej części na wzór.

Zdajemy sobie sprawę że nie jesteśmy najtańsi na rynku. Przestrzegamy jednak przed bardzo tanimi ofertami od osób prywatnych jakich pełno w internecie. Wiele z nich dotyczy części zardzewiałych, klepanych, zużytych a nawet uszkodzonych. Osobną sprawą są tzw. angliki, wielu sprzedawców nie informuje że ich reflektory, lusterka czy fotele nie mogą pasować do europejskich aut.

Na stronie nie zamieszczamy cennika ponieważ ceny zmieniają się w zależności od kosztów zakupu i kursu Euro. Staramy się jednak by zawsze były atrakcyjne dla naszych klientów.

Na stanie posiadamy około 15 000 pozycji, niektóre z nich sprzedajemy również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego ItalCar24.pl Sklep ten będziemy systematycznie rozbudowywać tak by większość asortymentu była dostępna on-line.Zobacz też:

Sklep internetowy


  • Sklep internetowy ItalCar24.pl
  • kom.: 600 500 024
  • email: biuro@italcar24.pl

  • Facebook


  • Jesteśmy na Facebooku.
  • https://www.facebook.com/ItalCar24pl